Porto Deco Dubový jídelní stůl Huner 180×100 cm s mramorovým středem

Přírodní stůl Huner vás zaujme díky svému zajímavému designu a stane se dominantou oblíbeného stolování s rodinou. Podnož je... více informací »
Porto Deco Dubový jídelní stůl
Značka: Porto Deco
24 071 Kč
Koupit hned »
Přírodní stůl Huner vás zaujme díky svému zajímavému designu a stane se dominantou oblíbeného stolování s rodinou. Podnož je...

Přírodní stůl Huner vás zaujme díky svému zajímavému designu a stane se dominantou oblíbeného stolování s rodinou. Podnož je vyrobená z dubové dýhy a šikmé uspořádání jednotlivých částí podnože působí zajímavým dojmem. Deska stolu z dubové dýhy je oválná a uprostřed stolu vede 25 cm široký, dekorativní pruh z bílého mramoru. Stůl perfektně zapadne do moderních jídelen s přírodními prvky.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Výška 75 cm. Šířka 180 cm. Hmotnost 55 kg. Hloubka 100 cm. Deska Dubová dýha. Podnož Dubová dýha. Uprostřed desky Bílý mramor. Max. nosmost 40 kg. Počet míst k sezení 6. Barva Přírodní.

Tento exkluzivní kus Porto Deco Dubový jídelní stůl Huner 180x100 cm s mramorovým středem s osvědčenou značkou Porto Deco lze získat zrovna dnes za výhodnou cenu. V současnosti za 24 071 Kč.