Střední vonná svíčka Woodwick, Pressend Blooms & Patchouli

Designový produkt Střední vonná svíčka Woodwick, Pressend Blooms & Patchouli od dodavatele zboží WoodWick je k dispozici aktuálně na našich stránkách za akční cenu! Aktuálně za super cenu 670 Kč. EAN: 5038581130743
Střední vonná svíčka Woodwick
Značka: WoodWick
670 Dostupnost: SKLADEM
Koupit hned »

Popis produktu

Vonná svíčka WoodWick Pressend Blooms & Patchouli přináší tento zážitek dokonalého pohodlí u hořícího krbu. Jemný zvuk praskání a dlouhý tančící plamen  vytváří neopakovatelnou atmosféru. Vůně probouzí vaše nejhezčí vzpomínky a vytváří nové, a to v přívětivém a útulném prostředí. Křehké květinové tóny něžně spočívají na lůžku z dřevitého vetiveru a vůně pačuli.

Složení: směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrané, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní. Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťuje rovnoměrný vonný zážitek.

Tip: Před opětovným zapálením by měl být knot dlouhý zhruba 0,7 cm.

Další parametry: Výška 11,4 cm. Průměr 9,3 cm. Doba hoření 55-65 hodin. Hmotnost 275 g. Vůně Květiny, pačule. Barva Oranžová. Materiál Sklo. . . .