Antracitový set dvou křesel, pohovky a stolku Bizzotto Kavian

Zahradní set Bizzotto Kavian si oblíbíte pro jeho moderní a minimalistickým design. Set se skládá ze dvou křesel, dvoumístné... více informací »
Antracitový set dvou křesel
Značka: Bizzotto
42 487 Kč
Koupit hned »
Zahradní set Bizzotto Kavian si oblíbíte pro jeho moderní a minimalistickým design. Set se skládá ze dvou křesel, dvoumístné...

Zahradní set Bizzotto Kavian si oblíbíte pro jeho moderní a minimalistickým design. Set se skládá ze dvou křesel, dvoumístné pohovky a konferenčního stolku. Stolek je celý z lakovaného hliníku, díky kterému je jednoduchý na údržbu a velmi odolný. Pohovka a křesla mají také hliníkovou konstrukci a podnož, doplněnou měkkými sedáky s látkovým čalouněním. S převažující antracitovou barvou setu příjemně kontrastují područky z akátového dřeva v přírodním odstínu. Se setem Kavian dodáte na vaši terasu nebo zahradu styl a rychle si vytvoříte příjemné místo pro relaxaci nebo pro setkání s přáteli.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 80/80 cm. Šířka 66,5/125,5 cm. Hloubka 72,5/72,5 cm. Výška sedu 44 cm. Výška područek 63 cm. Rozměry stolku 120 x 60 x 35 cm. Detail Akátové dřevo. Certifikace FSC Ano. Čalounění Látka (100% PP). Deska Lakovaný hliník.

Zajímavý výrobek Antracitový set dvou křesel, pohovky a stolku Bizzotto Kavian od značky se skvělou pověstí Bizzotto lze nakoupit tady nyní až neuvěřitelně levně! Akční cena od 42 487 Kč.