Sada 2 černých odkládacích stolků Kare Design Wire High

Hledáte do svého domova užitečnou odkládací plochu, která bude zároveň praktická a přitom splní i funkci jedinečného designového prvku?... více informací »
Sada 2 černých odkládacích stolků Kare Design
Značka: Kare Design
7 690 Kč
Koupit hned »
Hledáte do svého domova užitečnou odkládací plochu, která bude zároveň praktická a přitom splní i funkci jedinečného designového prvku?...

Hledáte do svého domova užitečnou odkládací plochu, která bude zároveň praktická a přitom splní i funkci jedinečného designového prvku? Sáhněte po odkládacích stolcích Kare Design. Skvěle totiž budou vypadat jak samostatně, tak i hezky pospolu. Jejich subtilní a přesto výrazný a osobitý design dodá každému interiéru svěží šmrnc i nadčasový vzhled.

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Tento zlevněný produkt Sada 2 černých odkládacích stolků Kare Design Wire High od dodavatele s dlouholetou historií Kare Design je k dostání zde teď právě za zcela nejnižší cenu! Výhodně za cenu 7 690 Kč.