Kave Home Teaková stolička LaForma Safara 45 cm

Stolička LaForma Safara vás zaujme svým jednoduchým a účelným designem. Stolička Safara je vyrobena z... více informací »
Kave Home Teaková stolička LaForma Safara 45
Značka: LaForma
3 150 Kč
Koupit hned »
Stolička LaForma Safara vás zaujme svým jednoduchým a účelným designem. Stolička Safara je vyrobena z...

Stolička LaForma Safara vás zaujme svým jednoduchým a účelným designem. Stolička Safara je vyrobena z recyklovaného masivního teakového dřeva a díky tomuto přírodnímu materiálu je každý kus exkluzivní a zvláštní svými odstíny, pruhy a dokonalými nedokonalostmi odvozenými od samotného přírodního dřeva. Díky svému tvaru můžete stoličku využít i jako odkládací stoleček či noční stolek do ložnice. Teakové dřevo je známé svojí odolností vůči vlhkosti a tak stoličku můžete použít venku uvnitř.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 45 cm. Šířka 50 cm. Hloubka 31 cm. Maximální nosnost 100 kg. Podnož Masivní teakové dřevo. Sedák Masivní teakové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. . .

Oblíbený a kvalitní výrobek Kave Home Teaková stolička LaForma Safara 45 cm originál od výrobce Kave Home jde pořídit právě teď v naší nabídce za výborné peníze! Nyní pořídíte jen za 3 150 Kč.