Porto Deco Černý mramorový toaletní stolek Baronet 120 x 40 cm se stříbrnou podnoží

Stylový toaletní stolek Baronet bude krásným i praktickým doplňkem vašeho domova. Deska stolku je vyrobená z černého mramoru,... více informací »
Porto Deco Černý mramorový toaletní stolek Baronet 120
Značka: Porto Deco
21 089 Kč
Koupit hned »
Stylový toaletní stolek Baronet bude krásným i praktickým doplňkem vašeho domova. Deska stolku je vyrobená z černého mramoru,...

Stylový toaletní stolek Baronet bude krásným i praktickým doplňkem vašeho domova. Deska stolku je vyrobená z černého mramoru, který působí moderním dojmem. Podnož lakovaná chromovou barvou. Baronet se skvěle hodí do moderních vstupních hal, předsíní nebo obývacích pokojů pro odkládaní nejrůznějších předmětů či vystavení dekorací.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Výška 76 cm. Šířka 120 cm. Hloubka 40 cm. Deska Černý mramor. Podnož Lakovaný kov (chrom). Barva Černá. Materiál Mramor. . . .

Designový výrobek Porto Deco Černý mramorový toaletní stolek Baronet 120 x 40 cm se stříbrnou podnoží od výrobce s dobrým jménem Porto Deco jednoduše můžete získat momentálně v naši nabídce za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně za 21 089 Kč.