Moebel Living Stříbrný konferenční stolek Escobar 55 cm

Unikátní konferenční stolek Escobar zaujme každého na první pohled. Kovový podstavec s deskou ve stříbrném provedení zkrátka... více informací »
Moebel Living Stříbrný konferenční stolek Escobar 55
Značka: Moebel Living
4 896 Kč
Koupit hned »
Unikátní konferenční stolek Escobar zaujme každého na první pohled. Kovový podstavec s deskou ve stříbrném provedení zkrátka...

Unikátní konferenční stolek Escobar zaujme každého na první pohled. Kovový podstavec s deskou ve stříbrném provedení zkrátka nepřehlédnete. Celý stolek je ručně vyráběný, což zaručuje jeho originalitu a vysokou propracovanost. Tímto kouskem nejenže dodáte svému interiéru nádech orientu, ale také další praktický kousek nábytku, který vás jen tak neomrzí.

Tip: Na utírání prachu u kovového nábytku nebo kovových částí doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. Pro očištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a otřete do sucha

Další parametry: Výška 36 cm. Průměr 55 cm. Deska Kov (slitina hliníku). Podnož Kov (slitina hliníku). Barva Stříbrná. Materiál Kov. . . . .

Hodně žádaný produkt Moebel Living Stříbrný konferenční stolek Escobar 55 cm od značky s dobrým jménem Moebel Living pohodlně dostanete právě teď v nabídce pořád výhodně. Teď v akci 4 896 Kč.