Zelený látkový zahradní puf Bizzotto Spawor

Hravý a moderní, takový je puf Spawor od italské značky Bizzotto. Látkové čalounění v zelené barvě je vhodné pro venkovní... více informací »
Zelený látkový zahradní puf
Značka: Bizzotto
6 387 Kč
Koupit hned »
Hravý a moderní, takový je puf Spawor od italské značky Bizzotto. Látkové čalounění v zelené barvě je vhodné pro venkovní...

Hravý a moderní, takový je puf Spawor od italské značky Bizzotto. Látkové čalounění v zelené barvě je vhodné pro venkovní použití. Zejména oceníte zvýšenou odolnost proti UV záření a vodě a v případě potřeby můžete látkový potah sejmout. Spawor můžete používat jako místo na sezení, v případě že se sejde více hostů, nebo jako pohodlnou opěrku pod nohy. Puf bude zkrátka váš oblíbený a všestranný společník. V létě jej můžete například používat ve venkovních prostorách a v zimě v interiéru.

Pozn.: Pro delší životnost výrobku doporučujeme v exteriéru přikrývat.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 36 cm. Šířka 50 cm. Hloubka 50 cm. Čalounění Látka (100% polypropylen). Odolnost UV záření, voda. Barva Zelená. Materiál Látka. . . .

Tento akční kousek Zelený látkový zahradní puf Bizzotto Spawor od společnosti s předním postavením na trhu Bizzotto máte možnost získat v naší aktuální nabídce za extra cenu. V akci od 6 387 Kč.