Zelená kovová zahradní židle Pedrali Soul

Stylová zahradní židle Pedrali Soul je inovativní a originální židle, schopná vyjádřit myšlenku moderní ekologie. Hliníková... více informací »
Zelená kovová zahradní židle Pedrali
Značka: Pedrali
16 331 Kč
Koupit hned »
Stylová zahradní židle Pedrali Soul je inovativní a originální židle, schopná vyjádřit myšlenku moderní ekologie. Hliníková...

Stylová zahradní židle Pedrali Soul je inovativní a originální židle, schopná vyjádřit myšlenku moderní ekologie. Hliníková konstrukce v zelené barvě svírá ergonomické sedadlo z teakových lamel. Minimalistická plynulá silueta je zdůrazněna kovovým rámem, který zajišťuje stabilitu a odolnost i v exteriérech. Dřevo lehce kontrastuje s kovem a dodává židli na originalitě a osobitém designu. Židle se skvěle hodí na terasu, zahradu či dalšího exteriéru.

Tip: Na utírání prachu u kovového nábytku nebo kovových částí doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. Pro očištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a otřete dosucha.

Další parametry: Výška 81 cm. Šířka 57 cm. Hloubka 53 cm. Výška sedu 45 cm. Výška područek 66 cm. Konstrukce Lakovaný hliník. Sedák Teakové lamely. EN norma EN 1728 – EN 16139, level L2 – extreme. Barva Zelená. Materiál Hliník.

Tento kvalitní a žádaný produkt Zelená kovová zahradní židle Pedrali Soul od dodavatele s dlouholetou historií Pedrali pohodlně získáte momentálně na webu napořád výhodně! Výhodně za cenu 16 331 Kč.