Kave Home Sklenička LaForma Murielle s oranžovou rukojetí

Moderní skleničku LaForma Murielle využijete jak při slavnostních událostech a zahradních akcích, tak i při každodenním pití... více informací »
Kave Home Sklenička LaForma
Značka: LaForma
176 Kč
Koupit hned »
Moderní skleničku LaForma Murielle využijete jak při slavnostních událostech a zahradních akcích, tak i při každodenním pití...

Moderní skleničku LaForma Murielle využijete jak při slavnostních událostech a zahradních akcích, tak i při každodenním pití vašich oblíbených nápojů. Získá si vás jednoduchým designem s oranžovou vroubkovanou rukojetí. Je odolná vůči vyšším teplotám, jelikož bylo na její výrobu použito 100% recyklovatelného žáruvzdorného borosilikátového skla. Můžete ji tak ohřívat v mikrovlnné troubě a mýt ji v automatické myčce na nádobí.

Další parametry: Výška 7 cm. Šířka 12,5 cm. Hloubka 11,5 cm. Obsah 0,3 l. Sklenička 100% borosilikátové sklo. Barva Oranžová. Barva Transparentní. Materiál Sklo. . .

Ve slevě tento produkt Kave Home Sklenička LaForma Murielle s oranžovou rukojetí od spolehlivého výrobce Kave Home snadno najdete momentálně v naši nabídce skutečně levně. Akční cena 176 Kč.