Skleněný konferenční stolek Bizzotto Samina 80 x 80 cm

Zajímavý konferenční stolek Bizzotto Samina vyniká svým minimalistickým a originálním zpracováním.  Deska z průhledného tvrzeného skla je... více informací »
Skleněný konferenční stolek Bizzotto Samina 80
Značka: Bizzotto
7 390 Kč
Koupit hned »
Zajímavý konferenční stolek Bizzotto Samina vyniká svým minimalistickým a originálním zpracováním.  Deska z průhledného tvrzeného skla je...

Zajímavý konferenční stolek Bizzotto Samina vyniká svým minimalistickým a originálním zpracováním.  Deska z průhledného tvrzeného skla je podpírána podnoží z větví z teakového dřeva s přírodní úpravou. Podnož v prostoru působí vzdušně a navzdory prvnímu dojmu, zajišťuje dobrou stabilitu. Konferenční stolek Bizzotto Samina se hodí prakticky do každého interiéru, zejména tam, kde je kladen důraz na spojení dřeva a skla.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Výška 40 cm. Průměr 80 cm. Deska Tvrzené sklo. Podnož Teakové dřevo. Barva Přírodní. Barva Transparentní. Materiál Sklo. Materiál Dřevo masiv. . . Kvalitní a žádaný výrobek lze koupit bez problémů na našich stránkách zařazený v kategorii stolky do obývacího pokoje! Nyní pořídíte oblíbené produkty z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu. Známá značka Bizzotto vám nabízí vysoce kvalitní výrobky. Přesvědčte se.

Super kus Skleněný konferenční stolek Bizzotto Samina 80 x 80 cm od populární značky Bizzotto snadno seženete u nás právě téměř zdarma. Nyní nakoupíte za 7 390 Kč.