Skleněná dóza Maxwell & Williams English Jar, 2,5 l

Skleněná dóza od Maxwell & Williams je skvělá jak pro uchovávání tekutin, tak surovin na vaření. Díky elegantnímu designu ji nemusíte schovávat... více informací »
Skleněná dóza Maxwell & Williams English Jar
279 Kč
Koupit hned »
Skleněná dóza od Maxwell & Williams je skvělá jak pro uchovávání tekutin, tak surovin na vaření. Díky elegantnímu designu ji nemusíte schovávat...

Skleněná dóza od Maxwell & Williams je skvělá jak pro uchovávání tekutin, tak surovin na vaření. Díky elegantnímu designu ji nemusíte schovávat ve skříni, ale klidně hrdě vystavit na poličku.

Neodolatelný produkt Skleněná dóza Maxwell & Williams English Jar, 2,5 l dostanete již dnes tady a teď na našem webu zařazený v kategorii dózy! Podívejte se na ještě podobné produkty z této populární kategorie za super peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od značky Maxwell & Williams. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný výrobek Skleněná dóza Maxwell & Williams English Jar, 2,5 l od skvělé a známé značky Maxwell & Williams můžete dostat tady teď napořád výhodně! Nyní pořídíte za 279 Kč.