Bílá kovová zahradní židle MARA SIMPLE OUTDOOR

MARA SIMPLE OUTDOOR je židle s jednoduchou a minimální siluetou, složená z hliníkového sedáku, opěradla, ocelové konstrukce a... více informací »
87Bílá kovová zahradní židle MARA SIMPLE OUTDOOR
Značka: Mara
8 998 Kč
Koupit hned »
MARA SIMPLE OUTDOOR je židle s jednoduchou a minimální siluetou, složená z hliníkového sedáku, opěradla, ocelové konstrukce a...

MARA SIMPLE OUTDOOR je židle s jednoduchou a minimální siluetou, složená z hliníkového sedákuopěradlaocelové konstrukce a navržená speciálně pro venkovní použití. Silná konotace typických židlí sedmdesátých let v kombinaci s „industriálnímstylem, který ji charakterizuje, ji činí vhodnou pro moderní i současně klasické prostředí. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem.

Další parametry: Výška 82 cm. Šířka 38 cm. Hloubka 49 cm. Výška sedu 44 cm. Sedák Hliník. Podnož Ocel. Barva Bílá. Materiál Kov. Materiál Hliník. .

Tento skvělý výrobek Bílá kovová zahradní židle MARA SIMPLE OUTDOOR od dodavatele zboží Mara lze pořídit u nás právě výhodně! Levně za cenu 8 998 Kč.