Šedý noční stolek s nohami z dubového dřeva Tenzo Dot

Noční stolek Tenzo Dot představuje moderní spojení praktického, ale přesto elegantního nábytku. Promyšlený úložný prostor využijete například... více informací »
Šedý noční stolek s nohami z dubového dřeva Tenzo
Značka: Tenzo
8 990 Kč
Koupit hned »
Noční stolek Tenzo Dot představuje moderní spojení praktického, ale přesto elegantního nábytku. Promyšlený úložný prostor využijete například...

Noční stolek Tenzo Dot představuje moderní spojení praktického, ale přesto elegantního nábytku. Promyšlený úložný prostor využijete například pro oblíbené knihy, jemné barvy pak bez obtíží sladíte se zbývajícím zařízením ložnice.

Designéři si zde také pohráli si i s neviditelným otvíráním zásuvek. Úchytky netřeba, otevřete je jemným zatlačením do dekorativních, téměř neviditelných puntíků, které jsou na nich vyražené.

Kvalitní produkt Šedý noční stolek s je k dispozici mimo jiné na webu umístěný v kategorii noční stolky. Připravili jsme pro vás unikátní kusy z naší sekce za super peníze! Výrobce Tenzo má v nabídce top výrobky.

Tento levný produkt Šedý noční stolek s nohami z dubového dřeva Tenzo Dot od skvělého výrobce Tenzo dostanete zde za super cenu. Nabídka od 8 990 Kč.