Hoorns Šedo hnědý sametový modul Twilight

Nadčasový modul Twilight s čalouněním ze sametové látky v šedohnědé barvě splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu... více informací »
76Hoorns Šedo hnědý sametový modul Twilight
Značka: Hoorns
13 779 Kč
Koupit hned »
Nadčasový modul Twilight s čalouněním ze sametové látky v šedohnědé barvě splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu...

Nadčasový modul Twilight s čalouněním ze sametové látky v šedohnědé barvě splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i design. Jeho robustní provedení inspirované retrem zaručí, že se modul stane dominantou každého interiéru, zatímco pohodlný sedák zajistí to nejvyšší pohodlí při sezení. Praktickou vlastností modulu Twilight je možnost seskládání více modulů a vytvoření tak jedinečné pohovky. Lze jej použít také jako prodlužovací prvek pro čtyřmístnou pohovku a rohovou pohovku Twilight. Zamilujte si jedinečný styl modulu Twilight a dejte chvílím odpočinku a relaxace nový rozměr.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Další parametry: Výška 77 cm. Šířka 79 cm. Hloubka 93 cm. Výška sedu 45 cm. Hloubka sedu 63 cm. Čalounění Sametová látka (100 % PES). Podnož Lakované březové dřevo. Barva Hnědá. Barva Šedá. Materiál Samet.

Tento skvělý produkt Hoorns Šedo hnědý sametový modul Twilight s pečetí kvality od značky Hoorns můžete koupit tady a teď za outletovou cenu. Nyní za akční cenu 13 779 Kč.