Tmavě šedá pletená zahradní židle Bizzotto Hespari

Stylovou zahradní židli Bizzotto Hespari oceníte na každém balkónu nebo terase pro její odolné materiály a nadčasový design.... více informací »
Tmavě šedá pletená zahradní židle
Značka: Bizzotto
14 107 Kč
Koupit hned »
Stylovou zahradní židli Bizzotto Hespari oceníte na každém balkónu nebo terase pro její odolné materiály a nadčasový design....

Stylovou zahradní židli Bizzotto Hespari oceníte na každém balkónu nebo terase pro její odolné materiály a nadčasový design. Pevná konstrukce sedáku je z kovu a hustý výplet zaujme zajímavým tmavě šedým barevným odstínem. Potah podsedáku je odolný proti slunečnímu záření a ladí s barvou židle a je možné jej odejmout a v případě potřeby vyprat.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 86 cm. Šířka 50 cm. Hloubka 68 cm. Výška sedáku 46,1 cm. Konstrukce sedáku Kov. Výplet 100 % Polypropylen. Čalounění sedáku 100 % Polypropylen. Podnož Masivní teakové dřevo. Barva Šedá. Materiál Plast.

Tento neodolatelný kus Tmavě šedá pletená zahradní židle Bizzotto Hespari od populární značky Bizzotto máte možnost sehnat momentálně na našich stránkách za výhodné peníze. V současnosti pořídíte za cenu 14 107 Kč.