Šedá závěsná dvoumístná relaxační houpačka vhodná do exteriéru Linda Vrňáková Vikos

Našli jsme pro vás parťáka, který esteticky potěší každé oko, ale zároveň se stane terapeutem pro duši i tělo ♥Je jím... více informací »
Šedá závěsná dvoumístná relaxační houpačka vhodná do
32 990 Kč
Koupit hned »
Našli jsme pro vás parťáka, který esteticky potěší každé oko, ale zároveň se stane terapeutem pro duši i tělo ♥Je jím...

Našli jsme pro vás parťáka, který esteticky potěší každé oko, ale zároveň se stane terapeutem pro duši i tělo ♥

Je jím závěsné křeslo Vikos vyplněné certifikovanými masážními míčky. Právě tyto certifikované míčky určené na českou rehabilitační metodu umožní vašemu tělu dokonalé uvolnění, relaxaci a jejich příjemná masáž pomůže k aktivaci vašich svalů ♥

Houpačku můžete zavěsit na verandu či pod svůj oblíbený strom, její potah je totiž vhodný i do exteriéru. Na křeslo se navíc vejdete rovnou ve dvou, takže tento odpočinek rozhodně nebude mít chybu.

Veškerá výroba kousků od Lindy Vrňákové navíc probíhá v České Republice, přičemž všechny použité materiály pochází z Evropy.

O designérce:
Tato mladá a úspěšná česká designérka je živoucím důkazem fenoménu českých zlatých ručiček. Linda navrhuje pod svou značkou LIV, kde najdete i sedací polštářky, relaxační lehátko či závěsné relaxační křeslo Swingy. Tyto kousky pomůžou vnést klid do vaší duše i odpočinek pro vaše tělo. Ale zároveň se stanou opravdovou ozdobou vašeho interiéru ♥

Tento velmi oblíbený výrobek Šedá závěsná dvoumístná relaxační houpačka vhodná do exteriéru Linda Vrňáková Vikos máte možnost koupit již dnes tady na našich stránkách v populární sekci křesla! Mrkněte na parádní výrobky z naší rubriky za báječnou cenu. Oblíbený výrobce Linda Vrňáková dlouhodobě vyrábí vynikající zboží. Však to vidíte sami. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na další skvělé zboží od značky Linda Vrňáková. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný kus Šedá závěsná dvoumístná relaxační houpačka vhodná do exteriéru Linda Vrňáková Vikos od výrobce s dobrým jménem Linda Vrňáková seženete na našich stránkách teď za výborné peníze! V akci za 32 990 Kč.