Hnědo šedá látková jídelní židle MENU HARBOUR s tmavě hnědou podnoží

Minimalistická jídelní židle Harbour od prémiové značky MENU je vyslovený design sám o sobě. Pohodlný sedák je čalouněn... více informací »
Hnědo šedá látková jídelní židle MENU HARBOUR s
Značka: Menu
15 007 Kč
Koupit hned »
Minimalistická jídelní židle Harbour od prémiové značky MENU je vyslovený design sám o sobě. Pohodlný sedák je čalouněn...

Minimalistická jídelní židle Harbour od prémiové značky MENU je vyslovený design sám o sobě. Pohodlný sedák je čalouněn příjemnou látkou, čímž si vysloužil osobitost a originalitu zpracování. Spojení dubové podnože v tmavě hnědé barvě a látkového sedáku vytváří kombinaci plnou moderních trendů. Židle se díky odolným vlastnostem a mnoha variantám provedení skvěle hodí do komerčních prostor jako jsou restaurace, hotely apod. Vyberte si i vy tu svou.

Další parametry: Výška 81 cm. Šířka 52,5 cm. Hloubka 56 cm. Martindale 100.000. Výška sedu 45 cm. Čalounění Látka (90% Vlna, 10% Nylon). Podnož Dubové dřevo. Dekor podnože Ořech. EN normy 1022:2005+6139:2013. Dodavatel látky Kvadrat.

Exkluzivní produkt Hnědo šedá látková jídelní židle MENU HARBOUR s tmavě hnědou podnoží od naší známé značky Menu snadno pořídíte právě zde skutečně levně. Výhodně teď u nás za 15 007 Kč.