Scandi Zelená látková rozkládací pohovka Maloma 200 cm

Komfortní pohovka Maloma zaujme svým neotřelým designem. Maximální pohodlí zaručuje čalouněný měkký sedák s... více informací »
Scandi Zelená látková rozkládací
Značka: Scandi
21 020 Kč
Koupit hned »
Komfortní pohovka Maloma zaujme svým neotřelým designem. Maximální pohodlí zaručuje čalouněný měkký sedák s...

Komfortní pohovka Maloma zaujme svým neotřelým designem. Maximální pohodlí zaručuje čalouněný měkký sedák s designovým prošíváním vzelené barvě. Praktickým bonusem je možnost pohovku rozložit a vytvořit tak prostorné útočiště pro váš spánek či pro nečekané návštěvy. Maloma nenabízí pouze atraktivní design ale také osobitost a styl, který si zamilujete nejen vy, ale i celá vaše rodina. Tento unikátní kousek nábytku skvěle vynikne nejen v moderních interiérech.

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Další parametry: Šířka 200 cm. Výška 83 cm. Hloubka 105 cm. Čalounění Látka (100% polyester). Podnož Kov. Typ rozkladu Sklopná. Barva Zelená. Materiál Látka. . .

Vynikající výrobek Scandi Zelená látková rozkládací pohovka Maloma 200 cm od společnosti s dlouholetou tradicí Scandi jde nakoupit tady nyní za skvělou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 21 020 Kč.