ElisionDesign

Modrá nnástěnná samolepka Ambiance Moon And Clouds Love In The Stars

Oblíbený a kvalitní výrobek Modrá nnástěnná samolepka Ambiance Moon And Clouds Love In The Stars od spolehlivého výrobce Ambiance jde koupit v naší internetové nabídce za mimořádně nízkou cenu! Nabídka již od 429 Kč. EAN: AF193039605
Modrá nnástěnná samolepka Ambiance Moon
Koupit hned »
Značka: Ambiance
429
Popis produktu

Vyzdobte dětský pokoj těmito nápadnými nástěnnými samolepkami se vzory mráčků a hvězdiček, které těm nejmenším budou při hraní i usínání dělat společnost. Jejich malé království tak bude hned útulnější a zábavnější.

Údržba je velmi jednoduchá, stačí ji otřít navlhčeným hadříkem. Nepoužívejte rozpouštěla ani agresivní čisticí prostředky. Samolepka může hůře držet na zdech, které byly natřeny méně než 30 dní dozadu, na zdech vystavených vlhkosti, na hrubých a zrnitých omítkách či na těch, které jsou natřené voděodolným silikonovým nátěrem. Při sundavání samolepky můžete zeď poškodit v případě, že je na ní více vrstev omítky, v místnosti je vlhkost či zeď ústí z druhé strany ven.

Rozměr samolepky ve tvaru měsíce je 25 x 30 cm a těch ve tvaru mráčků 20 x 35 cm. Balení obsahuje také 30 samolepek ve tvaru hvězd o rozměrech 2,5 cm a 2 cm.