Červená sametová podnožka MICADONI AGATE

Podnožka MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Vrchní část podnožky připomíná... více informací »
Červená sametová podnožka MICADONI
Značka: Micadoni
10 023 Kč
Koupit hned »
Podnožka MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Vrchní část podnožky připomíná...

Podnožka MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Vrchní část podnožky připomíná nadýchaný polštář a přímo vybízí k relaxaci. S AGATE si budete moci užívat své chvilky pro odpočinek naplno a s maximálním pohodlím. Podnožku můžete využít i jako další místo na sezení. Na komfortu přidává i na dotek velmi příjemné čalounění ze sametové látky v červeném odstínu. Černě lakovaná kovová podnož představuje zajímavý kontrast k čalounění podnožky. Díky svému nadčasovému stylu se AGATE skvěle hodí do klasických i moderních interiérů. Podnožku doporučujeme ladit s dalšími produkty z řady MICADONI AGATE.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Další parametry: Výška 45 cm. Šířka 100 cm. Hloubka 80 cm. Výška podnože 20 cm. Martindale 100.000. Gramáž 200 g/m². Typ látky Riviera 61. Max. nosnost 150 kg. Čalounění Sametová látka. Podnož Lakovaný kov.

Tento vynikající produkt Červená sametová podnožka MICADONI AGATE od kvalitního výrobce Micadoni jednoduše můžete získat zrovna dnes pořád výhodně! Výhodně za skvělou cenu 10 023 Kč.