Kave Home Teaková lavice LaForma Safara 150 cm

Dřevěná lavice Safara výborně doladí klasické interiéry s prvky vintage a rustikálního stylu, ale i moderní, jednoduše... více informací »
Kave Home Teaková lavice LaForma Safara
Značka: LaForma
9 155 Kč
Koupit hned »
Dřevěná lavice Safara výborně doladí klasické interiéry s prvky vintage a rustikálního stylu, ale i moderní, jednoduše...

Dřevěná lavice Safara výborně doladí klasické interiéry s prvky vintage a rustikálního stylu, ale i moderní, jednoduše zařízený domov. Lavice Safara je vyrobena z recyklovaného masivního teakového dřeva a díky tomuto přírodnímu materiálu je každý kus exkluzivní a zvláštní svými odstíny, pruhy a dokonalými nedokonalostmi odvozenými od samotného přírodního dřeva. Teakové dřevo je známé svojí odolností vůči vlhkosti a tak lavici můžete použít v krytém exteriéru uvnitř.

Pozn.: Výrobek je vhodný pouze pro krytý exteriér. Pro prodloužení životnosti výrobku doporučujeme také v exteriéru přikrývat.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 46 cm. Šířka 150 cm. Hloubka 32 cm. Maximální nosnost 130 kg. Podnož Masivní teakové dřevo. Sedák Masivní teakové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. . .

Super produkt Kave Home Teaková lavice LaForma Safara 150 cm od skvělého a známého výrobce Kave Home máte možnost dostat právě dnes za výhodnou cenu. Aktuálně v akci od 9 155 Kč.