Akátová zahradní lavice s úložným prostorem Bizzotto Nonemi 130 cm

Se zahradní lavicí Bizzotto Nonemi získáte nejenom místo na sezení ale i šikovný úložný prostor. Celá lavice je z bytelného... více informací »
Akátová zahradní lavice s úložným prostorem
Značka: Bizzotto
10 330 Kč
Koupit hned »
Se zahradní lavicí Bizzotto Nonemi získáte nejenom místo na sezení ale i šikovný úložný prostor. Celá lavice je z bytelného...

Se zahradní lavicí Bizzotto Nonemi získáte nejenom místo na sezení ale i šikovný úložný prostor. Celá lavice je z bytelného masivního akátového dřeva. Do lavice lehce schováte všechny deky, polštáře a dekorace, pokud je zrovna na vaší terase nebo zahradě nepoužíváte. Nonemi se hodí nejen do exteriéru, ale třeba i do rustikálně zařízené předsíně, nebo chodby.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 59 cm. Šířka 130 cm. Hloubka 55 cm. Sedák Akátové dřevo. Podnož Akátové dřevo. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. . . .

Tento velmi oblíbený kus Akátová zahradní lavice s úložným prostorem Bizzotto Nonemi 130 cm od dodavatele s dlouholetou historií Bizzotto máte možnost pořídit zde teď právě ve výprodejové akci! Nyní získáte od 10 330 Kč.