Hoorns Růžová sametová rohová pohovka Altaire

Elegantní růžová pohovka Altaire zaujme svým neobvyklým vzhledem, který připomíná tři vzájemně splynuté mohutné... více informací »
Hoorns Růžová sametová rohová pohovka
Značka: Hoorns
32 360 Kč
Koupit hned »
Elegantní růžová pohovka Altaire zaujme svým neobvyklým vzhledem, který připomíná tři vzájemně splynuté mohutné...

Elegantní růžová pohovka Altaire zaujme svým neobvyklým vzhledem, který připomíná tři vzájemně splynuté mohutné polštáře, a navíc v netradičním tvaru. Na této pohovce se zkrátka budete cítit jako v peřince. Příjemné sametové čalounění a jemné prošívání vytváří atraktivní spojení, díky kterému získává pohovka na osobitosti a jedinečnosti. Pohovka Altaire bude místem, které obohatí vaše chvíle relaxace a odpočinku. Rohovku je navíc možné lehce propojit s ostatními pohovkami z řady Altaire. Pohovka se skvěle hodí do moderních i klasických interiérů, a to především díky nadčasovému designu.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Další parametry: Výška 75 cm. Šířka 200 cm. Hloubka 92 cm. Výška sedu 45 cm. Čalounění Sametová látka (100 % PES). Martindale 100.000. Barva Růžová. Materiál Samet. . .

Tento oblíbený produkt Hoorns Růžová sametová rohová pohovka Altaire od dodavatele kvalitních produktů Hoorns můžete najít v naší internetové nabídce ve výhodné akci! Zrovna nyní za cenu 32 360 Kč.