Kave Home Černý keramický rozkládací jídelní stůl LaForma Yodalia 130/190 x 100 cm

Působivý jídelní stůl Yodalia bude vaším věrným společníkem při klasické večeři i početnější návštěvě. Deska stolu... více informací »
Kave Home Černý keramický rozkládací jídelní
Značka: LaForma
39 472 Kč
Koupit hned »
Působivý jídelní stůl Yodalia bude vaším věrným společníkem při klasické večeři i početnější návštěvě. Deska stolu...

Působivý jídelní stůl Yodalia bude vaším věrným společníkem při klasické večeři i početnější návštěvě. Deska stolu je vyrobená z tvrzeného skla a keramiky a má dekor mramoru, což stolu dodává na originalitě. Podnož z černě lakovaného kovu složená do kříže dává dostatek prostoru pro nohy a působí moderním dojmem. Díky rozložitelnosti je jen na vás, jak velkou návštěvu pozvete. Stůl Yodalia se hodí do moderních interiérů i menších bytů a dobře ladí s tmavými dekoracemi.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Výška 78 cm. Šířka 130/190 cm. Hloubka 100 cm. Tloušťka desky 1 cm. Výška podnože 77 cm. Deska Keramika, tvrzené sklo. Podnož Černě lakovaná ocel. Barva Černá. Materiál Keramika. .

Diskontní výrobek Kave Home Černý keramický rozkládací jídelní stůl LaForma Yodalia 130/190 x 100 cm od známé kvalitní značky Kave Home lze sehnat zrovna dnes pořád výhodně. Aktuálně stojí u nás 39 472 Kč.