Rozkládací jídelní stůl s nohami z dubového dřeva Rowico Frey, 150 x 90 cm

Bez poctivého dřevěného stolu se žádná pořádná jídelna neobejde. Tento výjimečný kousek je tím pravým pro milovníky opulentních hostin,... více informací »
Rozkládací jídelní stůl s nohami z dubového dřeva Rowico Frey
Značka: Rowico
18 990 Kč
Koupit hned »
Bez poctivého dřevěného stolu se žádná pořádná jídelna neobejde. Tento výjimečný kousek je tím pravým pro milovníky opulentních hostin,...

Bez poctivého dřevěného stolu se žádná pořádná jídelna neobejde. Tento výjimečný kousek je tím pravým pro milovníky opulentních hostin, pozdních snídaní a slavnostních večeří. Je vyroben z poctivého masivního dubového dřeva, jehož vůni i kresbu si snadno zamilujete.

Poskytuje pohodlné místo pro šest stolovníků, a pokud je třeba lze na obou stranách rozložit pro ještě větší společnost. A hodování může započít!


Tento neodolatelný produkt Rozkládací jídelní stůl s nohami z dubového lze koupit právě na webu zařazený v rubrice jídelní stoly. Prozkoumejte ještě podobné výrobky ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci. Tento vyjímečný výrobce Rowico pro své zákazníky dodává velmi kvalitní zboží. Podívejte se sami. To ale ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce však také další zboží od značky Rowico. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný výrobek Rozkládací jídelní stůl s nohami z dubového dřeva Rowico Frey, 150 x 90 cm od známého výrobce Rowico snadno pořídíte zde nyní ve výhodné akci. Levně za 18 990 Kč.