ElisionDesign

Hoorns Antracitově šedá sametová rohová pohovka Altaire

Neodolatelný produkt Hoorns Antracitově šedá sametová rohová pohovka Altaire od značky se zárukou kvality Hoorns snadno můžete získat u nás teď extra se slevou. Pouze nyní za 32 360 Kč.
EAN: 8714713116867
Hoorns Antracitově šedá sametová rohová
Koupit hned »
Značka: Hoorns
32 360

Elegantní antracitově šedá pohovka Altaire zaujme svým neobvyklým vzhledem, který připomíná tři vzájemně splynuté mohutné polštáře, a navíc v netradičním tvaru. Na této pohovce se zkrátka budete cítit jako v peřince. Příjemné sametové čalounění a jemné prošívání vytváří atraktivní spojení, díky kterému získává pohovka na osobitosti a jedinečnosti. Pohovka Altaire bude místem, které obohatí vaše chvíle relaxace a odpočinku. Pohovku je navíc možné lehce propojit s ostatními pohovkami z řady Altaire. Pohovka se skvěle hodí do moderních i klasických interiérů, a to především díky nadčasovému designu.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Další parametry: Výška 75 cm. Šířka 200 cm. Hloubka 92 cm. Výška sedu 45 cm. Čalounění Sametová látka (100 % PES). Martindale 100.000. Barva Šedá. Materiál Samet. Rozpětí pohovky od 151 do 200 cm. Materiál podnože Plast.