Dan-Form Ratanová barová židle DanForm Stiletto 68 cm

Barová židle Stiletto vás zaujme svým stylem hned na první pohled. Skvěle se hodí do moderních, komerčních i domácích... více informací »
Dan-Form Ratanová barová židle DanForm
Značka: Dan-Form
5 590 Kč
Koupit hned »
Barová židle Stiletto vás zaujme svým stylem hned na první pohled. Skvěle se hodí do moderních, komerčních i domácích...

Barová židle Stiletto vás zaujme svým stylem hned na první pohled. Skvěle se hodí do moderních, komerčních i domácích interiérů s přírodními prvky. Podnož je vyrobená z černě lakovaného kovu a po třech stranách najdete praktickou opěrku nohou. Sedák je ručně propletený papírovým vláknem.

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 68 cm. Šířka 48 cm. Hloubka 36 cm. Výška sedáku 68 cm. Čalounění Papírový ratan. Podnož Černě lakovaný kov. Max. nosnost 120 kg. Barva Přírodní. Materiál Ratan. .

Velmi oblíbený kus Dan-Form Ratanová barová židle DanForm Stiletto 68 cm od společnosti s předním postavením na trhu Dan-Form snadno najdete v naší nabídce extra se slevou! Momentálně k dispozici za 5 590 Kč.