Tmavě šedé látkové zahradní lehátko Bizzotto Rafailes

Stylové zahradní lehátko Rafailes od italské značky Bizzotto si zamilujete pro jeho komfortní vlastnosti a tvar navržený pro... více informací »
Tmavě šedé látkové zahradní lehátko Bizzotto
Značka: Bizzotto
97 193 Kč
Koupit hned »
Stylové zahradní lehátko Rafailes od italské značky Bizzotto si zamilujete pro jeho komfortní vlastnosti a tvar navržený pro...

Stylové zahradní lehátko Rafailes od italské značky Bizzotto si zamilujete pro jeho komfortní vlastnosti a tvar navržený pro maximální pohodlí a relaxaci. Lehátko můžete používat jako pohodlnou pohovku, nebo díky jeho velikosti i jako venkovní místo pro příjemný spánek či odpočinek pod širým nebem. Měkké polštáře a sedák mají čalounění ze speciální látky pro venkovní použití a povlaky je možné v případě potřeby sundat. Zajímavý designový prvek je proplétání područek pletenými lany, které vytváří kontrast ke kovové konstrukci a podnoži v tmavě šedé barvě.

Další parametry: Výška 83 cm. Šířka 165 cm. Hloubka 146 cm. Výška sedu 40 cm. Výška područek 60 cm. Výška opěradla 70 cm. Počet míst 2. Výplet Pletené lano. Čalounění Látka (olefin). Podnož Lakovaný kov.

Kvalitní produkt Tmavě šedé látkové zahradní lehátko Bizzotto Rafailes originál od výrobce Bizzotto pohodlně dostanete již dnes ve výprodejové akci. Teď za akční cenu 97 193 Kč.