FormWood Přírodní dubové křeslo Henry s černou koženkou II.

Henry je elegantní křeslo vhodné do veřejných prostor kanceláří i zasedacích místností, kde bude působit reprezentativně a... více informací »
FormWood Přírodní dubové křeslo Henry s černou koženkou
Značka: FormWood
4 490 Kč
Koupit hned »
Henry je elegantní křeslo vhodné do veřejných prostor kanceláří i zasedacích místností, kde bude působit reprezentativně a...

Henry je elegantní křeslo vhodné do veřejných prostor kanceláří i zasedacích místností, kde bude působit reprezentativně a skvěle poslouží také jako posezení ve vaší domácí pracovně, kde jej oceníte zejména díky pohodlí, jenž poskytuje. K výrobě bylo použito masivní dubové dřevo, které je nejen zárukou vysoké kvality, ale také podtrhuje nadčasovost a minimalistický design tohoto krásného křesla.

Tip: Na utírání prachu u dřevěného nábytku doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Aqua Clean – Tato technologie vám usnadní čištění látky pouze pomocí vody a utěrky. Z čalounění odstraňte zbytky nečistoty. Skvrnu navlhčete vodou buď přímo nebo savým mokrým a vyždímaným hadříkem. Pár sekund počkejte. Přitlačte hadřík na skvrnu a jemně ji krouživými pohyby otírejte. Pokud skvrna nezmizí úplně, proces opakujte, dokud není skvrna zcela odstraněna.

Další parametry: Výška 79 cm. Šířka 46 cm. Hloubka 43 cm. Výška sedu 43 cm. Výška područek 70 cm. Konstrukce Dubové dřevo. Čalounění Ekokůže (100% PU). Nosnost 120 kg. Typ látky Focus nero. Aqua clean Ano.

Diskontní kus FormWood Přírodní dubové křeslo Henry s černou koženkou II. od výrobce s dobrým jménem FormWood najdete tady teď se slevou! Výhodně za cenu 4 490 Kč.