Královsky modrá sametová lenoška MICADONI MAMAIA 185 cm, pravá

Elegantní lenoška MICADONI MAMAIA zaujme na první pohled svým nadýchaným vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění a kovová... více informací »
Královsky modrá sametová lenoška MICADONI MAMAIA 185
Značka: Micadoni
21 519 Kč
Koupit hned »
Elegantní lenoška MICADONI MAMAIA zaujme na první pohled svým nadýchaným vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění a kovová...

Elegantní lenoška MICADONI MAMAIA zaujme na první pohled svým nadýchaným vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění a kovová podnož vytváří kontrast, který interiéru dodá elegantní vzhled a nádech luxusu. Díky zajímavému prošívání vzniká jemný design, který do vašeho domova vnese lehkost a styl. Opěrný polštářek zvedne úroveň vašeho odpočinku o stupeň výš. Nechte se obklopit komfortem ve společnosti lenošky Mamaia.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Další parametry: Výška 78 cm. Šířka 185 cm. Hloubka 102 cm. Výška sedu 44 cm. Hloubka sedu 90/102 cm. Šířka sedu 154/164 cm. Výška područek 59 cm. Výška opěrky 40 cm. Výška podnože 15 cm. Rozměry polštáře 54x40x16 cm.

Super výrobek Královsky modrá sametová lenoška MICADONI MAMAIA 185 cm, pravá od kvalitní společnosti Micadoni je dostupný tady a teď právě extra se slevou. Akční ceny již od 21 519 Kč.