Porto Deco Přírodní dubový toaletní stolek Baronet 120×40 cm se stříbrnou podnoží

Stylový toaletní stolek Baronet bude krásným i praktickým doplňkem vašeho domova. Deska stolku je vyrobená z dubové dýhy, která působí klidným... více informací »
Porto Deco Přírodní dubový toaletní stolek
Značka: Porto Deco
13 389 Kč
Koupit hned »
Stylový toaletní stolek Baronet bude krásným i praktickým doplňkem vašeho domova. Deska stolku je vyrobená z dubové dýhy, která působí klidným...

Stylový toaletní stolek Baronet bude krásným i praktickým doplňkem vašeho domova. Deska stolku je vyrobená z dubové dýhy, která působí klidným dojmem. Podnož je lakovaná chromovou barvou. Baronet se skvěle hodí do moderních vstupních hal, předsíní nebo obývacích pokojů pro odkládaní nejrůznějších předmětů či vystavení dekorací.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Výška 76 cm. Šířka 120 cm. Hloubka 40 cm. Deska Dubová dýha. Podnož Lakovaný kov (chrom). Barva Přírodní. Materiál Dýha. . . .

Tento diskontní produkt Porto Deco Přírodní dubový toaletní stolek Baronet 120x40 cm se stříbrnou podnoží od předního výrobce Porto Deco najdete v naší nabídce za výhodnou cenu. Nabídka již od 13 389 Kč.