Žlutá sametová rohová rozkládací pohovka MICADONI SUSA 250 cm

Akční a ve slevě kus Žlutá sametová rohová rozkládací pohovka MICADONI SUSA 250 cm od výrobce s dlouholetou historií Micadoni jednoduše můžete pořídit právě teď v naší nabídce za super cenu. Pouze nyní za 32 561 Kč. EAN: 5903614327745
Žlutá sametová rohová rozkládací pohovka MICADONI SUSA 250
Značka: Micadoni
32 561 Dostupnost: SKLADEM
Koupit hned »

Popis produktu

Rohová rozkládací pohovka Susa od značky MICADONI, spojuje funkčnost postele a pohovky v jednom nádherném designu. Susa v sobě snoubí to nejlepší z obou světů, aniž by to bylo na úkor vzhledu a kvality. Krásné sametové čalouněníelegantními, hladkými liniemi je skvělým doplňkem moderní domácnosti. Tento výjimečný kus nábytku je vyroben tak, aby vyhovoval vašim potřebám a poskytl nejen pohodlné posezení, ale také ubytoval vaše noční hosty s další spací plochou jednoduchým vysunutím lůžka. Pohovka je jedinečná i díky své variabilitě, kdy si každý může zvolit, zda bude pohovka levá či pravá. Příznivci minimalismu a tlumených barev jistě ocení šedý nebo béžový odstín, zatímco ty, kteří hledají výrazné akcenty, potěší živější varianty.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Další parametry: Šířka 250 cm. Výška 92 cm. Hloubka 166 cm. Výška sedu 43 cm. Šířka sedu 143 cm. Hloubka sedu 55 cm. Výška opěrky 49 cm. Výška područek 59 cm. Šířka područek 16 cm. Výška podnože 7 cm.