Hoorns Tmavě zelená sametová rohová pohovka Altaire

Elegantní tmavě zelená pohovka Altaire zaujme svým neobvyklým vzhledem, který připomíná tři vzájemně splynuté mohutné... více informací »
Hoorns Tmavě zelená sametová
Značka: Hoorns
32 360 Kč
Koupit hned »
Elegantní tmavě zelená pohovka Altaire zaujme svým neobvyklým vzhledem, který připomíná tři vzájemně splynuté mohutné...

Elegantní tmavě zelená pohovka Altaire zaujme svým neobvyklým vzhledem, který připomíná tři vzájemně splynuté mohutné polštáře, a navíc v netradičním tvaru. Na této pohovce se zkrátka budete cítit jako v peřince. Příjemné sametové čalounění a jemné prošívání vytváří atraktivní spojení, díky kterému získává pohovka na osobitosti a jedinečnosti. Pohovka Altaire bude místem, které obohatí vaše chvíle relaxace a odpočinku. Pohovku je navíc možné lehce propojit s ostatními pohovkami z řady Altaire. Pohovka se skvěle hodí do moderních i klasických interiérů, a to především díky nadčasovému designu.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Další parametry: Výška 75 cm. Šířka 200 cm. Hloubka 92 cm. Čalounění Sametová látka (100 % PES). Martindale 100.000. Výška sedu 45 cm. Barva Zelená. Materiál Samet. . .

Akční kousek Hoorns Tmavě zelená sametová rohová pohovka Altaire od předního výrobce Hoorns můžete koupit u nás právě napořád výhodně! V akci od 32 360 Kč.