Kave Home Bílo modrý porcelánový šálek a podšálek LaForma Odalin

Vychutnejte si váš doušek vašeho oblíbeného nápoje v porcelánovém šálku LaForma Odalin. Tenhle malý set šálku a podšálku... více informací »
Kave Home Bílo modrý porcelánový
Značka: LaForma
176 Kč
Koupit hned »
Vychutnejte si váš doušek vašeho oblíbeného nápoje v porcelánovém šálku LaForma Odalin. Tenhle malý set šálku a podšálku...

Vychutnejte si váš doušek vašeho oblíbeného nápoje v porcelánovém šálku LaForma Odalin. Tenhle malý set šálku a podšálku vás zaujme jednoduchým designem s modrými okraji. Podšálek má atypický tvar, který jej dělá unikátním. Všechny kousky kolekce Odalin jsou vyrobeny z přírodního minerálu, díky čemuž mají nepatrné rozdílnosti v tónu. Šálek i podšálek je vhodný do myčky i mikrovlnné trouby. Dostupný i ve svěžím žlutém provedení.

Další parametry: Výška 8 cm. Průměr 16,5 cm. Obsah 0,2 l. Šálek Porcelán. Barva Bílá. Barva Modrá. Materiál Keramika. . . .

Tento akční a ve slevě kousek Kave Home Bílo modrý porcelánový šálek a podšálek LaForma Odalin od společnosti s dlouholetou tradicí Kave Home snadno získáte zde v akci! Aktuálně stojí u nás 176 Kč.