Béžová sametová podnožka MICADONI AGATE

Podnožka MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Vrchní část podnožky připomíná... více informací »
65Béžová sametová podnožka MICADONI AGATE
Značka: Micadoni
10 023 Kč
Koupit hned »
Podnožka MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Vrchní část podnožky připomíná...

Podnožka MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Vrchní část podnožky připomíná nadýchaný polštář a přímo vybízí k relaxaci. S AGATE si budete moci užívat své chvilky pro odpočinek naplno a s maximálním pohodlím. Podnožku můžete využít i jako další místo na sezení. Na komfortu přidává i na dotek velmi příjemné čalounění ze sametové látky v béžovém odstínu. Černě lakovaná kovová podnož představuje zajímavý kontrast k čalounění podnožky. Díky svému nadčasovému stylu se AGATE skvěle hodí do klasických i moderních interiérů. Podnožku doporučujeme ladit s dalšími produkty z řady MICADONI AGATE.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Další parametry: Výška 45 cm. Šířka 100 cm. Hloubka 80 cm. Výška podnože 20 cm. Martindale 100.000. Gramáž 200 g/m². Max. nosnost 150 kg. Typ látky Riviera 21. Čalounění Sametová látka. Podnož Lakovaný kov.

Kvalitní a žádaný produkt Béžová sametová podnožka MICADONI AGATE od značky s dlouholetou historií Micadoni můžete najít zde v akci. Levně za 10 023 Kč.