Kave Home Bílý porcelánový jídelní stůl LaForma Arya 200 x 100 cm s bílou kovovou podnoží

Nadčasový jídelní stůl vás zaujme na první pohled svým originálním vzhledem. Podnož je vyrobena z bíle lakovaného kovu a... více informací »
Kave Home Bílý porcelánový jídelní stůl LaForma Arya
Značka: LaForma
35 669 Kč
Koupit hned »
Nadčasový jídelní stůl vás zaujme na první pohled svým originálním vzhledem. Podnož je vyrobena z bíle lakovaného kovu a...

Nadčasový jídelní stůl vás zaujme na první pohled svým originálním vzhledem. Podnož je vyrobena z bíle lakovaného kovu a je postavena do tvaru hvězdy, to zajistí perfektní stabilitu a navíc každého zaujme. Deska je vyrobena z porcelánové desky se skleněnou podloží vzhledem připomínající mramor  a vytváří tak elegantní a designový celek, který se jen tak nevidí. Tento jídelní stůl se bude vyjímat zejména v moderních a industriálně laděných interiérech.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem.

Další parametry: Šířka 200 cm. Hloubka 100 cm. Výška 75 cm. Tloušťka desky 13 mm. Počet osob 8. Max.nosnost 60 kg. Deska stolu Porcelán, sklo. Podnož Bíle lakovaná ocel. Barva Bílá. Materiál Sklo.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Kave Home Bílý porcelánový jídelní stůl LaForma Arya 200 x 100 cm s bílou kovovou podnoží od kvalitní značky Kave Home jednoduše naleznete aktuálně na webu za zcela nejnižší cenu. Právě nyní za 35 669 Kč.