Černá sametová lenoška MICADONI KELSO 164 cm se zlatou podnoží, levá

Levá lenoška MICADONI KELSO zaujme na první pohled zejména díky svému exkluzivnímu designu. Elegantní prošívání sametového čalounění v... více informací »
Černá sametová lenoška MICADONI KELSO 164
Značka: Micadoni
24 124 Kč
Koupit hned »
Levá lenoška MICADONI KELSO zaujme na první pohled zejména díky svému exkluzivnímu designu. Elegantní prošívání sametového čalounění v...

Levá lenoška MICADONI KELSO zaujme na první pohled zejména díky svému exkluzivnímu designu. Elegantní prošívání sametového čalounění v černé barvě podtrhuje mohutnost této lenošky a zároveň tvoří zajímavý kontrast s moderní kovovou podnoží. Podnož je zajímavě zakřivená a díky výšce 20 cm, vypadá lenoška jako by levitovala.  Dopřejte si stylové posezení a užívejte si maximální pohodlí s lenoškou Kelso, která nejlépe vynikne v moderních a elegantně zařízených interiérech.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Další parametry: Šířka 164 cm. Výška 82 cm. Hloubka 98 cm. Výška sedu 42 cm. Šířka sedu 142 cm. Hloubka sedu 86 cm. Výška opěrky 45 cm. Výška područek 60 cm. Výška podnože 20 cm. Martindale 100.000.

Zcela unikátní produkt Černá sametová lenoška MICADONI KELSO 164 cm se zlatou podnoží, levá od dodavatele s dlouholetou historií Micadoni jde získat právě teď u nás téměř zdarma! Za bezkonkureční cenu 24 124 Kč.