ElisionDesign

Nordic Design Přírodní masivní jídelní stůl Geometric 200×100 cm s bílou podnoží

Tento kvalitní a levný produkt Nordic Design Přírodní masivní jídelní stůl Geometric 200x100 cm s bílou podnoží od společnosti se zárukou kvality Nordic Design lze zakoupit tady a teď právě za příznivou cenu. K sehnání zrovna v akci za 47 807 Kč.
EAN: 3010000015734
Nordic Design Přírodní masivní jídelní stůl Geometric
Koupit hned »
Značka: Nordic Design
47 807

Nezaměnitelný skvost v podobě dřevěného stolu Geometric se pyšní velice neobvyklým tvarem podnože. Jak již jeho název vypovídá, výrobce čerpal inspiraci v základních geometrických tvarech, které spolu s masivní dubovou deskou v přírodním odstínu tvoří velmi působivou a atraktivní kombinaci. Chcete-li stylově oživit svou jídelnu a vnést do ní opravdu originální prvek, je stůl Geometric tou správnou volbou právě pro vás. 

Pozn.: podmínky zakázkové výroby viz Obchodní podmínky

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Šířka 200 cm. Hloubka 100 cm. Výška 75 cm. Deska Masivní dubové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . .