Antracitové pletené zahradní křeslo Bizzotto Tabita

Zahradní křeslo Bizzotto Tabita si vás získá nabízeným komfortem a poutavým designem. Křeslo zaujme i svým elegantním tvarem,... více informací »
86Antracitové pletené zahradní křeslo Bizzotto Tabita
Značka: Bizzotto
54 095 Kč
Koupit hned »
Zahradní křeslo Bizzotto Tabita si vás získá nabízeným komfortem a poutavým designem. Křeslo zaujme i svým elegantním tvarem,...

Zahradní křeslo Bizzotto Tabita si vás získá nabízeným komfortem a poutavým designem. Křeslo zaujme i svým elegantním tvarem, který je vytvořen z propletených lan a designové kovové konstrukce. Stabilitu křesla zajišťuje kovová podnož. Pohodlné posezení a komfort poskytne měkký sedák a dva nadýchané polštářelátkovým čalouněním. Křeslo je vhodné pro venkovní použití díky zvoleným materiálům, které jsou odolné proti UV záření a vodě.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 133 cm. Šířka 93 cm. Hloubka 84 cm. Výška sedu 42 cm. Výška područek 53 cm. Výplet Pletené lano. Čalounění Látka (100% akryl). Podnož Lakovaný kov. Odolnost UV záření, voda. Barva Černá.

Kvalitní a žádaný kousek Antracitové pletené zahradní křeslo Bizzotto Tabita od známé společnosti Bizzotto můžete najít zrovna opravdu výhodně. Aktuálně stojí u nás 54 095 Kč.