Černé plastové zahradní houpací křeslo HOUE ReClips s područkami

Ve slevě tento produkt Černé plastové zahradní houpací křeslo HOUE ReClips s područkami od značky se skvělou pověstí Houe můžete získat tady a teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní získáte od 17 429 Kč. EAN: 5714098014805
Černé plastové zahradní houpací křeslo HOUE
Značka: Houe
17 429 Dostupnost: SKLADEM
Koupit hned »

Popis produktu

Zahradní houpací křeslo HOUE ReClips zaujme svým moderním vzhledem v severském stylu. Jeho sedák je vyrobený z plastových lamel z recyklovaného plastu podnož z lakovaného hliníku. Společně vypadají skvěle a vytvářejí unikátní kousek nábytku, který je navíc i díky houpací funkci velice pohodlný. Křeslo můžete umístit na terasu nebo pod pergolu, využití ale najde také v interiéru.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 89 cm. Šířka 58,5 cm. Hloubka 102,5 cm. Výška sedu 41 cm. Hmotnost 8 kg. Sedák Recyklovaný plast. Područky Lakovaný hliník. Podnož Lakovaný hliník. Rozměr balíku 58,5×58,5×99 cm. Designér Henrik Pedersen.