Černý kulatý jasanový jídelní stůl ZUIVER PILAR 100 cm

Opravdu jedinečným kouskem je jídelní stůl ZUIVER Pilar. Mohutná černě lakovaná podnož z masivního jasanového dřeva tvoří společně s deskou... více informací »
Černý kulatý jasanový jídelní stůl ZUIVER PILAR
Značka: Zuiver
16 933 Kč
Koupit hned »
Opravdu jedinečným kouskem je jídelní stůl ZUIVER Pilar. Mohutná černě lakovaná podnož z masivního jasanového dřeva tvoří společně s deskou...

Opravdu jedinečným kouskem je jídelní stůl ZUIVER Pilar. Mohutná černě lakovaná podnož z masivního jasanového dřeva tvoří společně s deskou atraktivní celek, který se bude vyjímat v každé moderně zařízené jídelně.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Průměr 100 cm. Výška 76 cm. Max. nosnost 80 kg. Deska Jasanové dřevo. Podnož Jasanové dřevo. Barva Černá. Materiál Dřevo masiv. . . .

Zlevněný produkt Černý kulatý jasanový jídelní stůl ZUIVER PILAR 100 cm od přední společnosti Zuiver snadno naleznete v naší aktuální nabídce opravdu levně. Momentálně k dispozici za 16 933 Kč.