Petrolejově modré plastové zahradní lehátko HOUE Click II.

Super produkt Petrolejově modré plastové zahradní lehátko HOUE Click II. pocházející od značky Houe je dostupný v naší online nabídce levně. V současnosti za 14 251 Kč. EAN: 5714098003403
Petrolejově modré plastové zahradní lehátko
Značka: Houe
14 251 Dostupnost: SKLADEM
Koupit hned »

Popis produktu

Zahradní lehátko HOUE Click II. zaujme svým moderním vzhledem, který je laděný v severském stylu. Pohodlný sedák z plastových lamel, bambusové područky a kovová podnož společně tvoří unikátní kousek nábytku. Příjemnou vlastností je možnost polohovat lehátko do sedmi poloh a zvolit si tak sklon zádové opěrky, který vám bude nejvíce pohodlný. Lehátko je vhodné do exteriérového prostředí – skvěle se hodí například k bazénu. V sérii Click najdete také židle, křesla a podnožky, takže vaše venkovní posezení může být perfektně sladěné.

Pozn.: Interiérové fotografie jsou ilustrační, vyobrazená barva lehátka neodpovídá úvodní fotografii produktu. Barva lehátka je petrolejově modrá.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 97 cm. Šířka 60 cm. Hloubka 145 cm. Výška sedu 32 cm. Hmotnost 14 kg. Sedák Plastové lamely. Podnož Lakovaný kov. Područky Bambus. Rozměr balíku 122×64,5×85 cm. Designér Henrik Pedersen.