Petrolejově modrá plastová polohovací zahradní židle HOUE Click

Velmi oblíbený produkt Petrolejově modrá plastová polohovací zahradní židle HOUE Click od společnosti s výborným jménem Houe jde sehnat právě nyní levně! Akční cena již od 10 539 Kč. EAN: 5714098002833
Petrolejově modrá plastová polohovací
Značka: Houe
10 539 Dostupnost: SKLADEM
Koupit hned »

Popis produktu

Zahradní židle HOUE Click zaujme svým moderním vzhledem. Židle Click klade důraz na moderní severský styl, díky čemuž zaujme na první pohled. Praktickým prvkem této židle je možnost polohovatelnosti a možnost zvýšit si tak úroveň relaxace a odpočinku. Pohodlný sedák z plastových lamel, bambusové područky a kovová podnož společně tvoří unikátní kousek nábytku, který vás osloví. Moderní design a osobitý výraz zdůrazňují celkovou podstatu židle. Židle je vhodná do exteriérového prostředí.

Pozn.: Interiérové fotografie jsou ilustrační, vyobrazená barva židle neodpovídá úvodní fotografii produktu. Barva židle je petrolejově modrá.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 106 cm. Šířka 60 cm. Hloubka 58 cm. Výška sedu 45 cm. Hmotnost 9 kg. Stohovatelnost Ano. Sedák Plastové lamely. Podnož Lakovaná ocel. Rozměr balíku 65×61,5×91 cm. Designér Henrik Pedersen.