Bílá kovová dětská patrová postel Vipack Oscar 90×200 cm

Dětská patrová postel Vipack Oscar zaujme svým praktickým vzhledem. Díky patrovému zpracování se postel skvěle hodí i do... více informací »
Bílá kovová dětská patrová postel Vipack
Značka: Vipack
15 541 Kč
Koupit hned »
Dětská patrová postel Vipack Oscar zaujme svým praktickým vzhledem. Díky patrovému zpracování se postel skvěle hodí i do...

Dětská patrová postel Vipack Oscar zaujme svým praktickým vzhledem. Díky patrovému zpracování se postel skvěle hodí i do menších pokojíčků. Celokovový rám i rošt vytváří perfektní stabilitu, díky čemuž je postel bezpečná a vy se tak o vaše děti nemusíte bát. Tomu přispívají i vyvýšené okraje na všech stranách a zaoblený tvar celé postele. Do kovového rámu lze usadit dvě matrace o velikosti 90 x 200 cm. Postel se skvěle hodí do moderních či industriálních interiérů.

Pozn.: Postel je nutno přišroubovat ke zdi. Balení neobsahuje matraci. Balení obsahuje rošt.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 166 cm. Šířka 205 cm. Hloubka 104 cm. Max. nosnost 180 kg. Rám Bíle lakovaný kov. Podnož Bíle lakovaný kov. Ložná plocha 2x 90×200 cm. Barva Bílá. Materiál Kov. .

Zajímavý výrobek Bílá kovová dětská patrová postel Vipack Oscar 90x200 cm od oblíbené značky se zárukou kvality Vipack můžete koupit na našich stránkách ve slevě. Nyní získáte od 15 541 Kč.