Pastelově růžová látková třímístná rozkládací pohovka Ghado Melow 250 cm

Žádaný výrobek Pastelově růžová látková třímístná rozkládací pohovka Ghado Melow 250 cm od populárního výrobce Ghado je k získání právě teď za skvělou cenu. Právě lze objednat jen za 27 068 Kč. EAN: GHADO-MELOW-129D-3
Pastelově růžová látková třímístná rozkládací
Značka: Ghado
27 068 Dostupnost: SKLADEM
Koupit hned »

Popis produktu

Ghado Melow je třímístná pohovka, která odvážně a čerstvě reinterpretuje moderní koncept. Pohovka Melow nabízí kubické, geometrické tvary, které budí dojem měkkosti a pohodlí. Dobře zvolené prvky a masivní proporce sedáku a opěradla jsou harmonicky vyvážené, aby vytvořily nejen perfektní místo k sezení, ale také příležitostné lůžko – jak pro malé, tak pro velké interiéry. Pohovka je čalouněná příjemnou odolnou látkou v pastelově růžovém odstínu, která zvyšuje komfort a celkový design pohovky o úroveň výš. Příjemným bonusem jsou elegantní polštářky, které doladí pohovku k dokonalosti. Tato pohovka bude ideální pro průmyslové a moderní obytné prostory, ale také pro komerční prostory.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Další parametry: Šířka 250 cm. Hloubka 105 cm. Výška 95 cm. Šířka sedu 200 cm. Hloubka sedu 60 cm. Výška sedu 46 cm. Výška područek 58 cm. Výška podnože 4 cm. Hmotnost 100 kg. Martindale 90.000.