Nordic Design Přírodní masivní jídelní stůl Feel 90×180 cm s černou podnoží

Jídelní stůl Feel je hrdým představitelem masivních stolů. Tento kultovní kousek se pyšní dubovou deskou, která i přes svou váhu působí lehkým,... více informací »
Nordic Design Přírodní masivní jídelní stůl
Značka: Nordic Design
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Jídelní stůl Feel je hrdým představitelem masivních stolů. Tento kultovní kousek se pyšní dubovou deskou, která i přes svou váhu působí lehkým, vzdušným dojmem. Černě lakovaná kovová podnož dodává na celkovém moderním vzhledu.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 77 cm. Šířka 180 cm. Hloubka 90 cm. Deska Dubové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. . . .Žádaný produkt Nordic Design Přírodní masivní jídelní stůl Feel 90×180 cm s černou podnoží jde nakoupit bezprostředně tady na našem webu v populární sekci jídelna! Nyní si můžete pořídit jiné produkty ve zmiňované sekci za super cenu. To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od značky Nordic Design. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.