Pestrobarevný povlak na polštář Kave Home Calantina 45 x 45 cm

Povlak na polštář Kave Home Calantina skvěle zapadne do prostor laděných v minimalistickém a skandinávském stylu. Polštář je... více informací »
Pestrobarevný povlak na polštář
Značka: Kave Home
317 Kč
Koupit hned »
Povlak na polštář Kave Home Calantina skvěle zapadne do prostor laděných v minimalistickém a skandinávském stylu. Polštář je...

Povlak na polštář Kave Home Calantina skvěle zapadne do prostor laděných v minimalistickém a skandinávském stylu. Polštář je vyroben z kvalitní a odolné látky, takže jej můžete bez obav použít i v krytých venkovních prostorech. Díky svému hravému pestrobarevnému vzoru vnese do prostoru veselou atmosféru. Odpočinek v jeho společnosti budete milovat.

Další parametry: Výška 45 cm. Šířka 45 cm. Hloubka 1 cm. Povlak Látka (100% PES). Gramáž látky 300 g/m². Martindale >20 000. Barva Pestrá. Materiál Látka. . .

Tento vynikající produkt Pestrobarevný povlak na polštář Kave Home Calantina 45 x 45 cm od výrobce s dlouholetou historií Kave Home snadno naleznete momentálně na našich stránkách ve výprodejové akci! Akční cena již od 317 Kč.