Červená sametová rozkládací pohovka MICADONI MOGHAN 235 cm

Třímístná pohovka MICADONI MOGHAN zaujme na první pohled minimalistickým designem. Jemné linie prošívání vytváří společně... více informací »
Červená sametová rozkládací pohovka MICADONI MOGHAN 235 cm
Značka: Micadoni
28 654 Kč
Koupit hned »
Třímístná pohovka MICADONI MOGHAN zaujme na první pohled minimalistickým designem. Jemné linie prošívání vytváří společně...

Třímístná pohovka MICADONI MOGHAN zaujme na první pohled minimalistickým designem. Jemné linie prošívání vytváří společně se sametovým čalouněním a černě lakovanou kovovou podnoží příjemné spojení, které působí lehce a svěže. Praktickým bonusem je možnost pohovku rozložit a vytvořit tak pohodlné místo pro přespání či odpočinek. Dekorativním prvkem jsou 2 měkké polštářky, které jsou součástí balení a skvěle doladí celek pohovky. Pohovka Moghan se hodí do moderních interiérů. Doporučujeme kombinovat i s ostatními produkty Moghan.

Pozn.: Podnož pohovky je lesklá.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Další parametry: Šířka 235 cm. Výška 88 cm. Hloubka 100 cm. Výška sedu 45 cm. Hloubka sedu 60 cm. Šířka sedu 190 cm. Výška područek 62 cm. Výška opěrky 45 cm. Výška podnože 12 cm. Rozměry polštáře 45 x 45 cm.

Diskontní výrobek Červená sametová rozkládací pohovka MICADONI MOGHAN 235 cm originál od výrobce Micadoni je k dostání u nás právě výhodně! V akci od 28 654 Kč.