Moebel Living Masivní borovicový TV stolek Freja 150×45 cm

Jednoduchý a nadčasový design televizního stolku Freja perfektně doplní moderní i klasicky laděné interiéry. TV stolek je vyroben... více informací »
Moebel Living Masivní borovicový
Značka: Moebel Living
20 373 Kč
Koupit hned »
Jednoduchý a nadčasový design televizního stolku Freja perfektně doplní moderní i klasicky laděné interiéry. TV stolek je vyroben...

Jednoduchý a nadčasový design televizního stolku Freja perfektně doplní moderní i klasicky laděné interiéry. TV stolek je vyroben z masivního borovicového dřeva, které je doplněno o černé úchyty. Je co nejvíce zachována struktura dřeva tak, aby vynikl průmyslový vzhled.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Šířka 150 cm. Výška 57 cm. Hloubka 45 cm. Korpus Masivní borovicové dřevo. Doplňky Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. . .

Tento kvalitní produkt Moebel Living Masivní borovicový TV stolek Freja 150x45 cm od skvělého a známého výrobce Moebel Living pohodlně dostanete v naší nabídce trvale výhodně. Výhodně za super cenu 20 373 Kč.